T. Harv Eker w Polsce – dlaczego warto tam być?

2013 by

MMI - T. Harv Eker

Już niedługo w Warszawie będzie miało miejsce niesamowite wydarzenie. W dniach 17-19 maja odbędzie się seminarium, które poprowadzi światowej sławy multimilioner T. Harv Eker. Trwające 3 dni intensywne warsztaty „Millionare Mind Intensive” – organizowane w Polsce pod nazwą „Umysł Milionera” –  zmieniło jak do tej pory finansowe życie ponad 1 500 000 ludzi  na całym świecie.

Tysiące zachwycających opinii na temat tego seminarium świadczy o jego fantastycznym wpływie na finasowe (i nie tylko) życie uczestników warsztatow. T. Harv Eker chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w taki sposób, że to, co mówi porusza do głębi, otwiera oczy i sprawia, że ludzie autentycznie zmieniają swoje życie na lepsze. Wielu z nich to seminarium uratowało życie w takim sensie, że dostrzegli szansę dla siebie, mimo że tkwili po uszy w długach, byli dosłowinie spłukani i nie chciało im się już żyć. Niektóre z tych niesamowitych świadectw można znaleźć w książce Ekera „Bogaty albo biedny – po prostu różni mentalnie”.

Program Millionaire Mind Intensive organizowany jest od kilkunastu lat – głównie w Stanach Zjednoczonych i Australii. Jednakże od kilku lat co kilka miesięcy można uczestniczyć w nim w krajach Europy – Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech, Włoszech etc.

Bazując na moim osobistym doświadczeniu z tego seminarium w Londynie nie tak dawno temu, mogę powiedzieć, że było to wyjątkowe, fantastyczne i niesamowicie energetyzujące przeżycie, które zapoczątkowało szereg zmian w moim życiu. Pomimo tego, że przeczytałam wiele książek na temat pieniędzy i bogacenia się i częściowo wyzbyłam się negatywnych i niekorzystnych przekonań na temat pieniędzy, to warsztaty MMI zmusiły mnie (to dobre słowo!), do praktycznego przeanalizowania moich schematów i przekonań na o wiele głębszym poziomie.

Na tych warsztatach usłyszałam też najlepszą opinię na ich temat. Ktoś powiedział, że nie tylko przestał w końcu słuchać „shitu” które inni mu wmawiają, ale przestał też słuchać „shitu”, który sam sobie wmawia  (a ściślej to, co czasem stara się mu wmówić jego własny umysł). Eker oducza nas tego, co już wiemy, ale co nie jest dla nas szczególnie korzystne, i uczy nas zupełnie nowych reguł w myśl zasady, że:

To nie to, czego nie wiemy powstrzymuje nas od realizacji celów, ale to, co wiemy.

Jeśli jesteś w związku małżeńskim czy partnerskim, po prostu nie może Was tam zabraknąć, ponieważ tylko wtedy Wasz związek skorzysta na tym maksymalnie! Szczególnie jeśli istnieją pomiędzy Wami jakieś sprzeczki i nieporozumienia jeśli chodzi o finanse. Tutaj dowiecie się dlaczego i jak praktycznie i niemal natychmiast można to zmienić. Poznacie prosty, a zarazem najbardziej efektywny system zarzdzania finansami, który sprawdza się w każdym przypadku.

Eker podaje dosłownie na tacy gotowe rozwiązania  i zasady, dzieki którym – jeśli tylko się ich trzymasz – nigdy nie będziesz już takim samym człowiekiem jak przed seminarium. I chodzi tutaj nie tylko o finanse, ale o wszystko inne – o życie w związku, o relacje, o rozwój, o przyszłość…  – ponieważ to wszystko jest ściśle ze sobą powiązane.

Od dawna pracuję nad swoimi przekonaniami na temat pieniędzy, bardzo wiele udało mi się zmienić na lepsze, ale wymagało to czasu. Owe trzy dni seminarium jest właśnie takim zintensyfikowanym czasem, który pozwala zmienić schematy myślowe dotyczące pieniędzy o wiele, wiele, wiele szybciej i skuteczniej.

Na przykład jednym z moich przekonań na temat pieniędzy było myślenie, że trzeba dużo i ciężko pracować, aby je zarobić, aby je mieć. Po 2 miesiącach od ukończenia seminarium i praktykowaniu prostych reguł, pieniądze przychodzą do mnie codziennie! z różnych źródeł i staje się to dla mnie naturalne;) (a wcześniej sama taka myśl była dla mnie czystą abstrakcją!).

To nie są żadne cuda ani magia, to czyste zastosowanie praw przyczyny i skutku, o którym mówi T. Harv Eker. Zresztą w materiałach dla uczestników warsztatów (np. książka ćwiczeń) Eker bardzo często cytuje Jima Rohna, który jest autorem takich oto słów:

Twój dochód w znacznej mierze zależy od Twojej filozofii

A tej właśnie Filozofii w sposób praktyczny naucza T. Harv Eker na swoim seminarium „Umysł Milionera”. Jeśli jeszcze się zastanawiasz lub wachasz czy warto? – odpowiadam: To seminarium warte jest o wiele większych pieniędzy!

Jeśli masz jakieś pytania odnosnie tego tematu, napisz, chętnie odpowiem.

Aby skorzystać z zaproszenia, odwiedź stronę: Szkolenie Umysł Milionera – T. Harv Eker w Polsce

 

twoje-dochody-moga-urosnac

Dobro, którym się dzielisz wraca do Ciebie – podziel się tym artykułem:

This post has already been read 7344 times!

3 komentarze

 1. tomaswz

  Witam
  W jaki sposób mogę się zapisać na seminarium

 2. admin

  Miejsce na seminarium można zarezerwować przechodząc na oficjalną stronę: Umysł Milionera lub też klikając na baner widoczny u góry strony.

 3. Państwo Obwinialscy – zawsze zarabiają mało, albo wcale i ciągle im brakuje pieniędzy. Prawdziwe są dla nich następujące przekonania: Albo będziesz bogaty, albo uczciwy; Trzeba mieć znajomości, żeby dostać dobrą pracę; Pieniądze nie rosną na drzewach; Na nic mnie nie stać; Innym to może się uda, ale nie mi, Bogaci to oszuści; Łatwo przyszło, łatwo poszło; Pieniądze są źródłem wszelkiego zła; Pieniądze psują ludzi; Nie mam szczęścia do pieniędzy; Nie można szybko się dorobić; Praca w budżetówce na czas nieokreślony – to spokój do emerytury, Bogaci to snoby; Pieniądze szczęścia nie dają; Moje życie mi się przydarza; Nie zarobisz od myślenia … i wiele innych tzw. „prawd”, które kształtują ich finansowe życie. Mają też nawyki związane z pieniędzmi. Płacą najpierw wszystkie rachunki i kredyty, a jeśli coś zostanie, to wydają całą resztę do końca miesiąca. Nie mają za wiele oszczędności, jednak gdy trafia się tzw. okazja – oszczędności znikają. Gdy spłacą jeden kredyt, biorą następny. Jeśli wpadną im jakieś dodatkowe pieniądze, natychmiast znajduje się sposób na ich wydanie. To remont łazienki, to coś innego. Mają niskie oczekiwania, żeby się nie rozczarować. Uczą swoje dzieci jak przetrwać. Pozwalają, aby myśli o pieniądzach powodowały takie emocje jak strach, niepewność, stres i złość. Ciągle im brakuje pieniędzy. Co więcej – są absolutnie przekonani, że to nie oni są odpowiedzialni za swój stan finansów. W kolejce winnych za ich sytuację, stoją m.in. rząd, koniunktura, bezrobocie, układy, szczęście, pech, wykształcenie, komuna, bogaci, niskie zasiłki, złe prawo, kryzys, itd. Są ofiarami splotu zdarzeń. Tak sobie płynie ich finansowe życie.
  Jeffrey A. Harris ostatnio opublikował..No last blog posts to return.My Profile

Podziel sie tym, co myślisz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

CommentLuv badge