Polityka prywatności

Właścicielem i autorką strony jest Teresa Nowicka.

Treść strony

Teksty publikowane na stronie JimRohn.pl sa wolnym tłumaczeniem tekstów Jima Rohna dokonywanym przez autorkę strony, która zastrzega sobie prawo do ich kopiowania i powielania. Zabronione jest jakiekolwiek wykorzystywanie tekstów zawartych na stronie jak również w wysyłanych mailach bez  zgody autorki.

Dane osobowe

Właściciel strony nie sprzedaje ani nie udostępnia osobom trzecim  danych osobowych zbieranych automatycznie przy zapisie na kursy. Wyjątek może stanowić sytuacja kiedy jest to niezbędne do prawidłowego zrealizowania zamówienia.

Dane, które subskrybent zostawia na stronie – głównie jest to imię i e-mail, wykorzystywane są do wysyłania wiadomości z kursów oraz do personalizowania treści wiadomości. W każdej chwili subskrybent może zrezygnować z subskrybcji danego kursu poprzez kliknięcie w link znajdujący się pod każdą wysłaną wiadomościa e-mail.

Kontakt z użytkownikiem

Autorka strony zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości subskrybentom. Pod tym pojęciem należy rozumieć  informacje odnoszące się do serwisów, wydawnict, usług i prosuktów (np. promocje), maile niekomercyjne (np. życzenia) oraz wiadomosci o treści komercyjnej. Osoby trzecie, które zlecają mailing komercyjny nie mają wglądu do danych kontaktowych osób, które znajdują się na listach mailingowych właścicielki strony.

Jawne dane osobowe

Dane osobowe, które użytkownicy zostawiają w komentarzach do artykułów są dostępne dla wszystkich odwiedzających. Nie ma zatem możliwości zabezpieczenia ich przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane mogą wykorzystać do przesłania niepożądanych informacji. Z tego powodu dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Linki na stronie

Linki używane przez administratora na niniejszej stronie mogą być reklamą, mogą zawierać przekierowanie oraz ID używane w programach partnerskich. Mogą być także używane w celach optymalizacji.

Zmiany w Polityce Prywatności

Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Zmiany będą publikowane na niniejszej stronie. Każdego użytkownika i klienta strony obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie korzystaj ze strony JimRohn.pl

Kontakt

W razie pytań lub komentarzy proszę korzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Podziel sie tym, co myślisz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

CommentLuv badge