Nie ważne jak bardzo zajęty jesteś…

2012 by

Nie ważne jak bardzo jesteś zajęty, upewnij się że znajdziesz trochę czasu przez następne 2 tygodnie na refleksję, przemyślenia i planowanie.

Czas poświąteczny i zaraz przed Nowym Rokiem jest na to idealny. Postaraj się nieco zwolnić. Spędź czas z tymi, których kochasz i na których Ci zależy. Koniecznie znajdź czas, aby porozmawiać ze swoim współmałżonkiem lub partnerem i ze swoimi dziećmi na temat celów i marzeń jakie macie na następny rok. Wykorzystaj ten czas na naładowanie baterii, i z ekscytacją pomyśl o zmianach i wszelkich ulepszeniach, które pragniesz wprowadzić w swoje życie w Nowym Roku.

Wierzę, że ten czas poświęcony na przemyślenia, marzenia i planowanie (wspólnie z Twoją rodziną i bliskimi) okaże się jednym z najważniejszych ćwiczeń jakie możesz wykonać, a które będzie miało niesamowicie pozytywny wpływ na kolejne 12 miesięcy.

Zatem poświęćmy chwilę, aby przywołać z przeszłości nasze zwycięsta jak i porażki, czas wzrastania tak samo jak czas stagnacji, i wykorzystajmy te doświadczenia do zaprojektowania następnego roku w taki sposób w jaki naprawdę chcielibyśmy go przeżyć.

Dobro, którym się dzielisz wraca do Ciebie – podziel się tym artykułem:

This post has already been read 5397 times!

Podziel sie tym, co myślisz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

CommentLuv badge